Przedszkolaki z "Dwójeczki" z życzeniami u seniorów

2017-01-21 14:59:41 (ost. akt: 2017-01-21 15:01:19)

Autor zdjęcia: Urszula Kaczyńska

Starszaki z Przedszkola Publicznego nr 2 w Bartoszycach wystąpiły z programem artystycznym z okazji Dnia Babci i Dziadka przed seniorami w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bartoszycach.
18 stycznia starszaki z grup „Jeżyki” i „Pszczółki” z Przedszkola Publicznego nr 2 w Bartoszycach odwiedziły seniorów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w naszym mieście.

Przedszkolaki wybrały się tam, by złożyć wszystkim życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję i wręczyły wszystkim zgromadzonym kwiatki oraz upominki z życzeniami wszelkiej pomyślności.

Seniorzy entuzjastycznie reagowali na występy przedszkolaków nagradzając dzieci gromkimi brawami. Za piękny występ dzieci zostały obdarowane także słodyczami.

Wizyta w MOPS była dla przedszkolaków kolejną lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości jaką trzeba okazywać osobom starszym.

Urszula Kaczyńska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknijTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: artykuł

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5