Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Nr 2 w Bartoszycach [ZDJĘCIA]

2017-01-12 17:58:14 (ost. akt: 2017-01-12 18:07:23)
Początek Nowego Roku 2017 w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Bartoszycach był bardzo radosny i taneczny. Już 4 i 5 stycznia zaprosiliśmy nasze przedszkolaki na bal karnawałowy.
Dzieci również przygotowywały się do balu wykonując maski karnawałowe. Nic tak przecież nie cieszy jak własnoręcznie wykonana maska. Przygotowane przez rodziców piękne bajkowe stroje, zimowa dekoracja, muzyka lubiana i śpiewana przez dzieci wszystko to wprawiło nas w karnawałowy nastrój.

I tak 4 stycznia na balu karnawałowym bawiły się Krasnoludki, Biedroneczki i Misie. W zimowej scenerii przy muzyce przedszkolaki tańczyły w parach i kółeczkach. Tworzyły pociągi, wężyki wszystko to przy dźwiękach wesołej muzyki.

Następnego dnia czyli 5 stycznia swój wyczekiwany bal miały dzieci ze starszych grup: Skrzaty, Wiewióreczki, Pszczółki i Jeżyki. Zabawa była wspaniała. Przedszkolaki wystąpiły w strojach przedstawiających różne postacie z bajek . Muzyka wesoła i rytmiczna zachęcała wszystkich do wspólnej zabawy. Były tez pamiątkowe fotografie. „Och !Co to był za bal… Szkoda, że następny dopiero za rok.

Danuta Banach


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5