"Kulturalny Czwartek" z Jackiem Grygorowiczem, gitarzystą grupy Enej

2017-01-04 12:41:28 (ost. akt: 2017-01-04 12:43:53)

Autor zdjęcia: Bartoszycki Dom Kultury

Kolejnym goście cyklicznego wydarzenia w Bartoszyckim Domu Kultury będzie gitarzysta zespołu Enej Jacek Grygorowicz. Spotkanie odbędzie się 19 stycznia. Początek o g. 19.
Jacek opowie o swojej karierze muzycznej, o tym jak wyjechał do Szkoły Muzycznej w wieku gimnazjalnym i stał się gitarzystą w zespole, który w Polsce osiągnął szczyty popularności.

"Kulturalne Czwartki" są to spotkania z wyjątkowymi ludźmi: artystami, animatorami sportu, miłośnikami podróży, artystycznymi wizjonerami, ale przede wszystkim z ludźmi z wielkim apetytem na życie. Spotkania są połączone z praktyczną prezentacją ich uzdolnień i umiejętności.

"Kulturalne czwartki" to swoista promocja tych, którzy cenią wolność, kochają życie i biorą los w swoje ręce. Głównym założeniem tego cyklu spotkań jest przekonanie społeczności lokalnej do pielęgnowania swoich talentów, pasji oraz rozwoju zainteresowań w celu wykorzystania ich także do budowy własnej kariery zawodowej. Bo przecież pasja uszlachetnia, dodaje skrzydeł, napełnia energią i dzięki niej tworzymy rzeczy niezwykłe...

bdk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: bdk

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5