Galiny. Jesienne biegi po zdrowie

2016-10-23 12:56:02(ost. akt: 2016-10-23 13:01:01)

Autor zdjęcia: Marek Kirkuć

17 października w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach odbyły się Jesienne Biegi o Puchar Dyrektora Szkoły - Marioli Jagiełło.
Wychowawcy wytypowali 6 osobowe reprezentacje klas z podziałem na dziewczynki i chłopców. Zawodnicy biegli w dwóch kategoriach wiekowych, młodsi - 160 m, a starsi - 340 m.

W grupie klas I - III było dwóch zwycięzców, mianowicie klasa I i II uzyskała po 31 punktów, drugie miejsce zajęła klasa III - 28 pkt,

W grupie klas starszych wygrała klasa V uzyskując 36 punktów, drugie miejsce zajęła klasa IV - 35 pkt, a klasa VI - 19 pkt.