Wzięli udział w seminarium z trenerami Berkut Arrachionu Olsztyn

2016-10-11 10:07:59(ost. akt: 2016-10-11 10:10:59)
Dzięki zaproszeniu klubu Arrachion Mrągowo, trenerzy i kilku zawodników Bartoszyckiej Szkoły Taekwon-do wzięło udział w seminarium szkoleniowym prowadzonym przez Pawła Derlacza.
Zakresem szkolenia były rozwiązania taktyczne i techniczne w kickboxingu, ale z uwagi na doświadczenia Pawła nie pominięto również nawiązań do MMA.

Ponieważ sala w Mrągowie skupiła zawodników z całego województwa, była to również okazja do konfrontacji, kontroli przygotowań oraz odbycia kilku rund wyczerpujących sparingów.

Była również chwila na porozmawianie o reaktywacji i otworzeniu filii Arrachion Olsztyn w Bartoszycach. Taka filia istniała kilka lat temu, ale z uwagi na sprawy organizacyjne szefostwo z Olsztyna wycofało się z tego projektu.

— Dostaliśmy propozycję do reaktywacji filii olsztyńskiego Arrachionu w Bartoszycach i być może uda się zawiązać stałą współpracę z trenerami i zawodnikami z Olsztyna. Dzięki temu być może ktoś z Bartoszyc poszedłby w ślady Joanny Jędrzejczyk czy Mameda Chalidowa — mówi Tomasz Zaremba, trener Bartoszyckiej Szkoły Taekwon-do.

TZ, kwk


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mój trener adaś s #2085752 | 83.9.*.* 11 paź 2016 11:07

    jest najlepszy.trenuje mnie ksw,a to jest lepsze od mma,bo pokazują w Polsacie.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5