I Gminny Przegląd Przedszkolaków "Bawimy się z językiem angielskim"

2016-06-22 07:44:29(ost. akt: 2016-06-22 07:49:22)

Autor zdjęcia: Łojewska Dorota

Przedszkole Gminne nr 1 było gospodarzem I Gminnego Przeglądu Przedszkolaków "Bawimy się z językiem angielskim". W przeglądzie wzięły udział przedszkolaki z 6 placówek.
W Przedszkolu Gminnym Nr 1 w Bartoszycach "Bawimy się z językiem angielskim”. Odbył się tu Gminny Przegląd Przedszkolaków - "Przyjaciele Kubusia Puchatka”.

W spotkaniu zorganizowanym 20 czerwca wzięły udział przedszkolaki z 6 placówek oświatowych gminy Bartoszyce.

Celem spotkania było rozbudzenie u dzieci pozytywnej motywacji do nauki języka obcego poprzez przeżywanie radości i satysfakcji podczas zabawy z językiem angielskim.

Nauczyciele przeprowadzający zabawy z dziećmi wykorzystywali naturalną aktywność przedszkolaków. Zabawy oparte były na śpiewie, oraz ruchu, co sprawiło, że spotkanie przebiegło w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Na koniec spotkania pani dyrektor Przedszkola Gminnego Nr 1 w Bartoszycach Helena Wojtkiewicz wraz z przedstawicielem organu prowadzącego panią Iwoną Birecką wręczyły wszystkim uczestnikom upominki.

Justyna Wierzchowska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: gmina

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5