Festyn Rodzinny w Przedszkolu Gminnym Nr 1 w Bartoszycach

2016-06-03 18:34:59 (ost. akt: 2016-06-03 18:39:41)

Autor zdjęcia: Łojewska Dorota

W przedszkolu gminnym w Bartoszycach dzieci bawiły się, z okazji Dnia Dziecka, na specjalnie zorganizowanym festynie rodzinnym.
W naszym przedszkolu 1 czerwca odbył się festyn rodzinny. Jego organizacja była podsumowaniem działań związanych z XVIII Warmińsko-Mazurskimi Dniami Rodziny oraz połączony był z obchodami Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Zastępca wójta gminy Bartoszyce Bogusław Miluski powitał licznie przybyłych gości i złożył dzieciom życzenia z okazji Dnia Dziecka, przekazując na ręce dyrektora przedszkola, pani Heleny Wojtkiewicz, słodkie niespodzianki dla wszystkich przedszkolaków.

W trakcie festynu zostały uroczyście otwarte "Klasy” – zachęcenie dzieci do zdrowego trybu życia poprzez aktywność fizyczną oraz powrót do zabaw retro.

Rodzice i inni członkowie rodzin chętnie brali udział w konkursach
sportowych tzw. potyczkach rodzinnych oraz zabawach, których nie znają ich dzieci: gra w klasy, skakanie na gumie.

Na przedszkolaków czekały różne atrakcje: ul z pracującymi pszczółkami, które można było zobaczyć, zaproszeni funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach z możliwością zwiedzenia samochodu policyjnego, galeria zdjęć, prac dzieci i wiele innych niespodzianek.

Dużo radości sprawił wszystkim przygotowany przez rodziców naszych wychowanków spektakl teatralny "Zamieszanie w Krainie bajek”. Na głodnych czekały grillowane kiełbaski, kącik z przepysznymi sałatkami, kawiarenka i inne pyszności.

Katarzyna Sznitowska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: gmina

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5