Tej wystawy sportowi kibice nie mogą przegapić

2016-05-31 09:10:30 (ost. akt: 2016-05-31 09:20:42)
Sławomir Kirkuć zbiera sportowe koszulki od prawie 20 lat. Z lewej strój Artura Wichniarka z czasów gry w Lechu Poznań, z prawej ubiór Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium

Sławomir Kirkuć zbiera sportowe koszulki od prawie 20 lat. Z lewej strój Artura Wichniarka z czasów gry w Lechu Poznań, z prawej ubiór Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Kibice będą mieli co oglądać. W Bramie Lidzbarskiej w Bartoszycach przez trzy dni (3-5 czerwca, g. 13-18) swoje gromadzone od blisko 20 lat sportowe pamiątki pokaże Sławomir Kirkuć.
Na trzech poziomach będzie można zobaczyć piłkarskie koszulki, piłki z autografami, medale, proporce i wiele innych. Najcenniejszym trykotem jest ten w barwach Bayernu Monachium od Roberta Lewandowskiego. Tym bardziej, że na plecach widnieje podpis "Lewego".

Podczas wystawy w Bramie Lidzbarskiej będzie można zobaczyć także m.in.: koszulkę Krzysztofa Warzychy z czasów gry w Panathinaikosie Ateny, flagę olimpijską z podpisem Juana Antonio Samarancha, flagę polskich olimpijczyków wyjeżdżających na igrzyska do Vancouver, na której można odczytać autografy Kamila Stocha, Zbigniewa Bródki czy Apoloniusza Tajnera, piłkę z podpisami graczy Realu Madryt, w tym Brazylijczyka Ronaldo oraz wiele innych.

kwk


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5