Piłkarze z Wojciech powstrzymali lidera swojej grupy

2016-04-30 18:36:27(ost. akt: 2016-04-30 19:12:24)
Prowadzący w tabeli grupy 2 A klasy Pomowiec Gronowo Elbląskie był rywalem piłkarzy z Wojciech w 15.kolejce. Spotkanie zakończyło się niespodzianką.
Pomowiec miał za sobą serię pięciu kolejnych zwycięstw, wliczając w to jeszcze rundę jesienną. To także rywal, który w ostatnim czasie bardzo wysoko wygrywał z KS Wojciechy,

Tymczasem sobotni mecz na boisku naszej drużyny zakończył się bezbramkowym remisem. Dzięki temu dorobek KS wzrósł do 18 punktów.

- Remis to dobry wynik, ale pozostaje niedosyt. Mieliśmy cztery bardzo dobre sytuacje, w tym strzał w poprzeczkę - powiedział Robert Piecewicz, trener KS Wojciechy.

W następnej kolejce Wojciechy będą miały wolne. W tym terminie mieli rozegrać wyjazdowy mecz z Pamą Powodowo, ale ponieważ rywale wycofali się zimą z rozgrywek, KS dostanie punkty walkowerem.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5