Kibice z Bartoszyc dopingowali polskich piłkarzy ręcznych w walce o igrzyska w Rio

2016-04-11 10:33:04 (ost. akt: 2016-04-11 10:45:39)
Grupa kibiców z Bartoszyc wspomagała polskich piłkarzy ręcznych, którzy podczas ostatniego weekendu walczyli w Gdańsku o przepustki na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro.
Fani Biało-czerwonych wybrali się na piątkowy mecz z Macedonią. Na trybunach Ergo Areny zasiadło 50 osób z zorganizowanego przez Sławomira Kirkucia wyjazdu, ale spotkać można było też kibiców z Bartoszyc, którzy wybrali się na mecz "na własną rękę".

Doping pomógł, bo polska reprezentacja wygrała z Macedonią 25:20. Potem nasza kadra pokonała jeszcze Chile (35:27) oraz Tunezję (28:24). To oznacza, że naszych szczypiornistów zobaczymy podczas tegorocznych igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro!

Podczas piątkowego meczu w Gdańsku można było spotkać również kibiców z innych miast naszego województwa. W hali zasiedli m.in. fani z Biskupca i Lidzbarka Warmińskiego.

kwk


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5