Wiosenny turniej siatkarek zakończył się wygraną drużyny z Olsztyna

2016-04-11 09:01:26 (ost. akt: 2016-04-11 09:19:09)
Drużyna z Olsztyna, która wygrała 7. wiosenny turniej siatkarek w Bartoszycach

Drużyna z Olsztyna, która wygrała 7. wiosenny turniej siatkarek w Bartoszycach

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć/BOSiR

Po raz 7. rozegrano w Bartoszycach wiosenny turniej siatkówki kobiet. W finale zmierzyły się drużyny z Olsztyna i Szczytna, w meczu o 3. miejsce dwie bartoszyckie drużyny.
Turniej zakończył się zwycięstwem siatkarek z Olsztyna. W finale pokonały one 2:1 zespół ze Szczytna. Obie drużyny wcześniej zagrały ze sobą w meczu grupowym. W nim to olsztynianki przegrały w trzech setach.

W meczu o 3. miejsce zmierzyły się dwie bartoszyckie drużyny. Ostatecznie ubiegłoroczne zwyciężczynie turnieju Essa Sa pokonała 2:0 ekipę Al-Medu. Oba zespoły także grały ze sobą we wcześniejszej fazie. Wtedy również lepsze było Essa Sa.

Nagrody indywidualne: Nikola Perzanowska (najlepsza atakująca, Olsztyn), Patrycja Rydel (najlepsza przyjmująca, Al-Med Bartoszyce), Małgorzata Zaciek (najlepsza blokująca, Szczytno), Urszula Kruk (najlepsza serwująca, Szczytno), Aleksandra Dudziec (najlepsza rozgrywająca, Olsztyn), Magdalena Prach (MVP, Olsztyn).


kwk


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5