III Pływanie Morsów w Łynie

2016-04-05 07:19:20 (ost. akt: 2016-04-05 07:39:24)
Morsy z klubu Polar po pierwszym pływaniu w Łynie, w 2014 r.

Morsy z klubu Polar po pierwszym pływaniu w Łynie, w 2014 r.

Autor zdjęcia: Organizatorzy

W Łynie w Bartoszycach, już 10 kwietnia o godz. 12 popłyną przedstawiciele klubów morsów z terenu naszego województwa. W pływaniu Łyną może wziąć udział każdy kto nie boi się zimnej wody.
Fot. Organizatorzy
Morsy z Bisztynka, Dobrego Miasta, Ornety, Lidzbarka Warmińskiego, Kętrzyna, Szczytna, Dywit oraz Bartoszyc wezmą udział w III Pływaniu Morsów w Rzece Łynie w Bartoszycach.

To wydarzenie, organizowane przez Bartoszycki Klub Morsów "Polar", i Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Bartoszycach i Starostwo Powiatowe w Bartoszycach odbędzie się 10 kwietnia (niedziela) w samo południe.

- W pływaniu może wziąć udział każdy. Można płynąć w piance lub bez niej, dowolną techniką pływania. Można mieć ze sobą bojki, koła ratunkowe, dmuchane zabawki. To dzień zabawy a nie rywalizacji sportowej - mówi Dariusz Kuśnierz, prezes bartoszyckiego "Polara".

Pływanie odbywać się będzie na odcinku od mostu w Bartoszycach do kładki przy ul. Wybrzeża. Po pływaniu organizatorzy zapraszają na wspólnego grilla.

Nad bezpieczeństwem pływających czuwać będą strażacy.

and


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna




2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5