Za nieco ponad miesiąc rusza runda rewanżowa w amatorskiej lidze

2016-03-01 13:31:56 (ost. akt: 2016-03-01 13:40:38)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Na 7 kwietnia Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaplanował rundę rewanżową w amatorskiej lidze piłkarskiej. Do 21 marca drużyny w niej uczestniczące muszą potwierdzić chęć gry w rundzie wiosennej.
W rozgrywkach udział bierze pięć drużyn. Liderem na półmetku jest Budomex, ale tyle samo punktów (9) ma jeszcze Delux. Kolejne miejsca zajmują Gastpol, Serwis Ogumienia (po 6) i WM Glass (0).

Czołówka strzelców: 10 — Tomasz Deluga (Delux), 8 — Kamil Krupiński (Gastpol), 7 — Tomasz Husak (Delux), Arkadiusz Kozłowski (Serwis Ogumienia), Sylwester Monkiewicz (Budomex), 6 — Leszek Kwieciński (WM Glass), Patryk Pęcak (Budomex).

W kolejce, która rozpocznie rundę rewanżową, zagrają: Budomex — Delux (g. 18), Gastpol — Serwis Ogumienia (g. 19), a pauzował będzie WM Glass. Mecze odbywać się będą na Orliku przy ul. Bema.

Zgodnie z regulaminem w lidze nie mogą grać zawodnicy aktualnie występujący w klubach uczestniczących w rozgrywkach WMZPN. Nie dotyczy to jednak graczy powyżej 35. roku życia.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5