Skorzystaliśmy z "dnia otwartego" i zajrzeliśmy na ul. Mazurską 17
2016-02-05 14:28:18(ost. akt: 2016-02-05 14:47:12)
Odwiedziliśmy dziś punkt opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat przy ul. Mazurskiej 17. Obiekt jest już czynny i już korzystają z niego maluchy.
"Burmistrz Bartoszyc Piotr Petrykowski zaprasza 5 lutego 2016 r. w godz. 12—17 na „dzień otwarty” do nowo utworzonego miejsca opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 przy ul. Mazurskiej 17. Wszyscy zainteresowani mogą przyjść obejrzeć budynek i pomieszczenia." — ogłoszono na miejskiej stronie internetowej.
Z zaproszenia skorzystaliśmy i tuż po godz. 12 zwiedziliśmy działającą już placówkę. Nie mogliśmy zajrzeć tylko do jednego pomieszczenia w którym spały dzieci.
"Przy ul. Mazurskiej 17 funkcjonuje 20 nowo utworzonych miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.
Do sprawowania opieki nad dziećmi zatrudnieni zostali dzienni opiekunowie. Dzienny opiekun może sprawować opiekę nad maksymalnie pięciorgiem dzieci lub trojgiem dzieci – jeśli choć jeden z wychowanków: ma mniej niż rok życia, jest niepełnosprawny, wymaga szczególnej opieki.
Rekrutacja dzieci do sprawowania opieki przez dziennego opiekuna odbywa się na bieżąco." — informuje portal bartoszyce.pl
A oto nasza galeria zdjęć z wizyty przy ul. Mazurskiej 17.
Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Źródło: Gazeta Olsztyńska
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez