Przed nami kolejny ogólnopolski turniej piłki ręcznej chłopców

2016-01-07 10:52:51 (ost. akt: 2016-01-07 11:02:36)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Od 15 do 17 stycznia trwać będzie kolejny, czwarty już, ogólnopolski turniej piłki ręcznej chłopców (rocznik 2004 i młodsi). Mecze rozgrywane będą w dwóch halach: w Bartoszycach i Bezledach.
W turnieju, gdzie główną nagrodą będzie puchar starosty powiatu, zagra 12 zespołów z jedenastu klubów.

Wystąpią: UKS Nowa Karczma, UKS Mikołajki, Kontra Warszawa (dwie drużyny), Trops Kartuzy, Omega Mrągowo, Wilanowia Warszawa, Nike Ciechanów, MOSiR Kętrzyn, Pomezania Malbork, Czarni Olecko i MDK Bartoszyce.

Turniej rozpocznie się w piątek 15 stycznia. Od g. 14 mecze rozgrywane będą w hali przy ul. Limanowskiego w Bartoszycach.

Dzień później początek rywalizacji zaplanowano już na g. 9.30. Drużyny z gr. A (MDK, Nowa Karczma, Kętrzyn, Kontra I, Kontra II, Pomezania) zagrają w Bezledach, z gr. B (Czarni, Omega, Mikołajki, Trops, Nike, Wilanowia) zostaną w Bartoszycach.

Ostatni dzień turnieju to mecze w dawnym "Mechaniaku". Rozpoczną się one o g. 8. Z klei na g. 14.15 zaplanowano zakończenie rywalizacji i wręczenie pucharów oraz nagród.

Organizatorem turnieju jest Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5