Spotkania jasełkowe w przedszkolu nr 2

2015-12-23 15:15:11 (ost. akt: 2015-12-23 15:21:44)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola nr 2

W Przedszkolu Publicznym nr 2 w Bartoszycach, zbliżające się Boże Narodzenie, uczczono przedstawieniami jasełkowymi i warsztatami świątecznymi dla rodziców.
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, najpiękniejsze święta w roku. Jest to czas radości i rodzinnych spotkań.

Jan Paweł II powiedział: „Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać świadectwo, że każdy jest kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym.”

Z tej okazji w dniach 14, 15, 16 grudnia 2015 roku w Przedszkolu Publicznym nr 2, w każdej grupie wiekowej, odbyły się spotkania jasełkowe i warsztaty bożonarodzeniowe z udziałem rodziców.

Dzieci wprowadziły wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia przedstawiając jasełka o narodzeniu dzieciątka Jezus. W świątecznej scenerii i pięknych strojach przedszkolaki wspólnie z rodzicami śpiewały kolędy.

- Jak obyczaj każe stary, według ojców naszej wiary, chcemy złożyć dzieciom i rodzicom z Przedszkola Publicznego nr 2 życzenia z dniem Bożego Narodzenia. Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność w nadchodzącym Nowym Roku – życzy dyrektor i pracownicy przedszkola nr 2 w Bartoszycach.

Katarzyna Janowczyk


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5