Karatecy z Bartoszyc (i nie tylko) zdawali egzamin na wyższe stopnie

2015-12-19 13:01:10 (ost. akt: 2015-12-20 08:54:35)
Egzamin karateków na wyższe stopnie tradycyjnie poprowadził shihan Wiesław Gwizd

Egzamin karateków na wyższe stopnie tradycyjnie poprowadził shihan Wiesław Gwizd

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W sobotnie przedpołudnie 19 grudnia hala przy SP nr 7 w Bartoszycach pękała w szwach: od karateków zdających egzamin na wyższe stopnie oraz ich rodziców, którzy zawsze tłumnie uczestniczą w podobnych wydarzeniach.
Zanim rozpoczął się egzamin, nagrodzone zostały osoby, które wyróżniły się podczas treningów systematycznością lub pracowitością.

Nagrody otrzymali: Wioletta Crimella, Maria Stankiewicz, Mateusz Maciorowski, Artur Dzik, Konrad Chęciński, Maria Nicewicz, Michalina Rekść, Wiktor Rekść, Gabriel Łuczyc, Anna Binięda, Damian Dydziński, Dawid Pażuś.

Potem można było już zdawać egzamin. Jak zwykle prowadził go shihan Wiesław Gwizd (5 dan) z Tarnowa.

Ogółem do testów przystąpiło 170 zawodników i zawodniczek. Najwyższe stopnie uzyskali sempai: Paweł Nowakowski, Weronika Konwicka (oboje 3 kyu), Piotr Zawadzki, Tobiasz Iwanowicz, Radosław Ogonowski, Patrycja Iwańska, Sebastian Archacki, Adrian Wzorek, Przemysław Kozłowski, Mateusz Dydziński (wszyscy 4 kyu).

kwk


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5