Futsalowe mistrzostwa powiatu: porażka Deluxu, Victoria liderem

2015-12-14 10:11:30 (ost. akt: 2015-12-14 14:00:25)
Victoria Bartoszyce została nowym liderem mistrzostw powiatu w futsalu. Czy utrzyma prowadzenie do końca?

Victoria Bartoszyce została nowym liderem mistrzostw powiatu w futsalu. Czy utrzyma prowadzenie do końca?

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć/BOSiR

Nie ma już drużyn niepokonanych w mistrzostwach powiatu bartoszyckiego w futsalu. Jako ostatnie miano to straciły Delux i Granica Bezledy. Dla tych pierwszych przegrana oznaczała pożegnanie fotela lidera.
Pierwszą porażkę w mistrzostwach Delux poniósł niespodziewanie w sobotę. Przegrał bowiem z Chłopakami do wzięcia, a spotkanie dostarczyło wiele emocji.

Wiele działo się zwłaszcza w ostatnich fragmentach meczu. Półtorej minuty przed końcem bramkarz Deluxu Kamil Jaworski za niesportowe zachowanie
otrzymał żółtą kartkę i musiał opuścić boisko na 2 minuty.

Jego miejsce między słupkami zajął Kamil Szajda i 18 sekund przed końcem, przy wyniku 3:3, musiał bronić rzut karny. Piłkę ustawił sobie Kuba Figat, uderzył, trafił w poprzeczkę, piłka odbiła się od pleców bramkarza i wpadła do siatki.

Chłopaki do wzięcia poszli za ciosem i w niedzielę pokonali mocną ekipę 20 BBZ.

Potknięcie Deluxu wykorzystała Victoria. W zaległym meczu wygrała 16:0 z Budomexem, w weekend odniosła dwa kolejne zwycięstwa i objęła prowadzenie w tabeli.

Pierwszej porażki w mistrzostwach doznała Granica Bezledy, która uległa w niedzielę WM-Glass. Po sobotnich spotkaniach to ona była na czele tabeli.

W ostatnim niedzielnym spotkaniu zanosiło się na łatwe zwycięstwo KS Wojciechy. Mieli oni czterech zawodników rezerwowych, podczas gdy Legia-Bart czterech... w ogóle (gra się po pięciu).

Mimo tego mecz wygrała Legia-Bart, a zwycięską bramkę niespełna minutę przed końcem zdobył Kamil Krupiński.

Klasyfikacja fair play: 1. WM-Glass 32 pkt, 2. 20 BBZ 35, 3. Mar-Vol 43 (...) 14. Victoria 61, 15. Dzbany 72, 16. Kilimadżudża 81.
kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5