Mikołajki w szkole w Krawczykach

2015-12-14 09:16:54(ost. akt: 2015-12-14 09:21:01)

Autor zdjęcia: Jolanta Topczyłko

Przedstawiciele Rotary Club Bartoszyce wcielili się w rolę św. Mikołaja i złożyli wizytę w szkole w Krawczykach. Obdarowali uczniów prezentami.
Tegoroczne Mikołajki były szczególnym dniem dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krawczykach. Z okazji tego święta, 4 grudnia 2015 roku wizytę w szkole złożyli: pan Jan Korzeniewski oraz pan Tomasz Wiszniewski, którzy w imieniu Rotary Club Bartoszyce podarowali uczniom świąteczne paczki.

Podczas uroczystego apelu goście zaprezentowali historię Rotary Club Bartoszyce. Po krótkim wystąpieniu na ręce prezydenta RC Bartoszyce pana Jana Korzeniewskiego zostało złożone podziękowanie za przekazane upominki.

Następnie przedstawiciele Rotary Club udali się do klas by wręczyć dzieciom świąteczne prezenty. Dyrekcja, pracownicy oraz uczniowie składają serdeczne podziękowanie za wsparcie i okazane serce wszystkim członkom Rotary Club Bartoszyce.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5