SP nr 7 Bartoszyce znowu w sportowej czołówce województwa

2015-12-10 13:34:28 (ost. akt: 2015-12-10 13:39:16)
W sali Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się VII Gala Sportu Szkolnego Warmińsko–Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego.
Na uroczystości przewodniczący SZS Wacław Wasiela wraz z warmińsko–mazurskim kuratorem oświaty Grażyną Przasnyską i innymi gośćmi podsumowali sportowe osiągnięcia szkół naszego województwa w minionym roku szkolnym.

Na tę uroczystość został zaproszony dyrektor SP nr 7 w Bartoszycach — Krzysztof Luśtyk, który z rąk pani kurator otrzymał dyplom i puchar za 3. miejsce uzyskane przez uczniów w rywalizacji na najbardziej usportowioną szkołę podstawową województwa w roku szkolnym 2014/2015.

Na miejsce na podium zapracowali uczniowie SP 7 zdobywając między innymi 13 medali mistrzostw województwa w siatkówce, piłce nożnej, lekkiej atletyce i kolarstwie.

Osiągnięcia sportowców naszej szkoły miały też niebagatelny wpływ na zajęcie również trzeciej lokaty przez miasto Bartoszyce, po Giżycku i Olsztynie, w rywalizacji miast. Dyplom i puchar za to osiągnięcie odebrał burmistrz Piotr Petrykowski.

Gratulacje dla naszych uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego!

SP nr 7 Bartoszyce

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5