Niektóre przedszkolaki bały się św. Mikołaja

2015-12-07 13:36:57 (ost. akt: 2015-12-07 13:42:36)

Autor zdjęcia: Joanna Sosnowska-Zupa

Strach najmłodszych przedszkolaków z "szóstki" przed św. Mikołajem był bardzo krótki. Zniknął zaraz po tym jak okazało się, że to gość, który rozdaje prezenty.
W piątek 4 grudnia do dzieci z Przedszkola Publicznego nr 6 w Bartoszycach przybył Mikołaj. Wszyscy wyczekiwali go z niecierpliwością, niestety gdy się pojawił na twarzach niektórych najmłodszych przedszkolaków pojawił się strach.

Starsze dzieci wiedziały już, że Mikołaj przynosi prezenty i nie należny się go bać. Oczywiście miały rację, pan z siwą brodą nie zawiódł przedszkolaków.

Każda z grup otrzymała zabawki, dodatkowo każde dziecko dostało do domu upominek. Mikołaj pomimo swego sędziwego wieku bardzo lubi dzieci i zabawę z nimi. W naszym przedszkolu także znalazł czas i ochotę na wspólne tańce i pląsy.

Joanna Sosnowska-Zupa

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5