Zaczynamy głosowanie w dwóch (!) plebiscytach sportowych

2015-12-04 06:00:26 (ost. akt: 2015-12-05 11:02:04)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Ruszamy! Od dzisiaj aż do prawie ostatnich dni stycznia czekamy na Wasze głosy w dwóch (!) plebiscytach. Zgadza się, w tym roku wybieramy 10 najpopularniejszych sportowców nie tylko w Bartoszycach.
Wszystko wokół nas się rozwija, więc i sportowy plebiscyt nie może stać w miejscu. W tym roku mamy więc kilka nowości.

Zasadnicza jest taka, że ogłaszamy nie jeden, ale dwa konkursy. Jeden dotyczy sportowców z Bartoszyc. To kontynuacja plebiscytu zapoczątkowanego w 1999 roku. Tegoroczny jest więc 17. z kolei.

Drugi plebiscyt przeznaczony jest dla wyróżniających się zawodników z pozostałych klubów działających w powiecie. To w przeważającej większości drużyny piłkarskie, ale w gronie nominowanych znaleźli się również siatkarze, siatkarki i tenisiści stołowi.

Głosowanie odbywać się będzie na kuponach drukowanych w "Gońcu", osobno dla każdej kategorii. Jak zawsze musi on być wypełniony w całości, aby głos został uznany za ważny. Na kupony z kolei czekamy w redakcji do 25 stycznia (g. 15).

Swoich faworytów można wskazywać wysyłając również sms-y. I tu kolejna nowość. Tym razem mamy dla Was trzy możliwości: sms za 1 zł + vat (10 punktów), 2 zł + vat (30 punktów) i 3 zł + vat (50 punktów).

Głosowanie sms-owe zaczyna się w piątek 4 grudnia o g. 6 rano i kończy się 25 stycznia 2016 roku o g. 23.59. Aby zagłosować na kandydata z Bartoszyc, należy wpisać kod gb.nsb.x, gdzie X to numer zawodnika na przedstawionej niżej liście. Aby zagłosować na kandydata z powiatu, należy wpisać kod gb.nsp.x.

Podsumowanie obu plebiscytów nastąpi 5 lutego podczas Balu Sportowca. Tym razem jego uczestnicy spotkają się w wyremontowanej restauracji Ardi w Bartoszycach. Jej świeże i przestronne wnętrza z pewnością będą znakomitym miejscem do zabawy.

kwk


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5