Kampania "Biała Wstążka" w Przedszkolu Gminnym nr 1

2015-11-27 09:17:40(ost. akt: 2015-11-27 09:31:52)

Autor zdjęcia: Przedszkole Gminne

Przedstawienie pt. "Jaś dżentelmen" wystawiły nauczycielki z przedszkola gminnego w Bartoszycach. Odbyło się ono w ramach kampanii "Biała Wstążka".
W ramach międzynarodowej kampanii "Biała Wstążka", w Przedszkolu Gminnym Nr 1 w Bartoszycach zostały zorganizowane zajęcia otwarte pt. „Jaś dżentelmen”.

Dużym zainteresowaniem cieszył się spektakl teatralny, który w ciekawy sposób przedstawił wzorce różnych zachowań dzieci. Aktywny udział przedszkolaków w przedstawieniu pozwolił na samodzielne wyciągnięcie wniosków przez dzieci oraz wskazanie przez nie sposobów prawidłowego postępowania w różnych życiowych sytuacjach.

Przedstawienie przygotowały i przedstawiły nauczycielki pracujące w Przedszkolu Gminnym Nr 1 w Bartoszycach. Dziękujemy licznie przybyłym rodzicom i dziadkom za aktywny udział w zajęciach


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: gmina

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5