Sokolica: O prawach dziecka

2015-11-25 06:37:01(ost. akt: 2015-11-25 06:44:45)

Autor zdjęcia: Elżbieta Nosek

W szkole w Sokolicy przeprowadzono i rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Prawa dziecka widziane oczami dziecka". To element kampanii "Biała Wstążka".
Przygotowując się do obchodów Międzynarodowej Kampanii "Biała Wstążka" w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sokolicy przeprowadzony został konkurs plastyczny dla klas I-VI pt: "Prawa Dziecka widziane oczami dziecka".

Fot. Elżbieta Nosek
Celem konkursu było uświadomienie dzieciom ich praw, poprzez zaznajomienie z zagadnieniami zawartymi w Konwencji o Prawach Dziecka oraz propagowanie znajomości tychże praw wśród dorosłych.

Spośród 40 prac nagrodzone zostały trzy najładniejsze, a wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 20 listopada w czasie obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka.

Elżbieta Nosek

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. RPD #1866346 | 25 lis 2015 23:32

    Kolejny przykład tego, że ci, którzy mają wychowywać sami potrzebują nauki dobrego wychowania. Co to jest za pytanie? Właściwe winno brzmieć: prawa i obowiązki dziecka... Powrarzam: "prawa i obowiązki". Czasami warto wpierw skonsultować tematy prac z kimś wyedukowanym. To, że szkoła jest na wsi nie usprawiedliwia stawiania głupich i krzywdzących przede wszystkim dzieci pytań.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5