III liga kobiet: czwarta wygrana Victorianek

2015-10-11 16:26:57(ost. akt: 2015-10-11 16:32:52)
Zwycięstwem klubu z Bartoszyc zakończył się mecz 7. kolejki piłkarskiej III ligi kobiet, w którym Victoria podejmowała Olimpię Olsztynek.
Victoria wygrała 2:0 (1:0). Pierwszą bramkę zdobyła Agnieszka Krauze (6. minuta), a wynik ustaliła w drugiej połowie Małgorzata Oleksik (55.).

To czwarte zwycięstwo Victorianek w tej rundzie. W tabeli zajmują one 3. miejsce (12 punktów, bramki 17:5). Do prowadzącego Stomilu Visacom II Olsztyn drużyna z Bartoszyc traci 4 punkty, do wicelidera Mamr Giżycko jeden, ale rywalki rozegrały jeden mecz więcej.

W następnej kolejce piłkarki bartoszyckiego klubu czeka wyjazdowy mecz z przedostatnim w tabeli Sokołem Ostróda (17 października).

Przypominamy także, że Victoria prowadzi nabór do drużyny dziewcząt.