Ruszyła amatorska liga piłkarska. Zabójcze 5 minut Gastpolu

2015-09-10 09:03:32(ost. akt: 2015-09-10 09:35:41)
W dwóch meczach inauguracyjnej kolejki padło aż 21 goli.
Pierwsi na boisku na Orliku przy ul. Bema wyszli gracze Budomexu oraz broniącego pucharu Deluxu. Ci drudzy już na starcie byli w gorszej sytuacji, bo nie zebrali składu i zaczęli mecz mając jednego zawodnika mniej. Wobec tego nie dziwi, że Budomex bardzo szybko zapewnił sobie odpowiednią przewagę.

W drugim spotkaniu wydawało się, że komplet punktów zdobędzie Serwis Ogumienia. Prowadził on z Gastpolem już 4:1, do końca meczu było 10 minut, ale wtedy piorunującym finiszem popisali się rywale, którzy w pięć minut strzelili pięć goli.

Klasyfikacja strzelców: 4 — Sylwester Monkiewicz (Budomex), 3 — Kamil Czupajło (Gastpol), 2 — Paweł Gajkowski, Patryk Pęcak (obaj Budomex), Kamil Krupiński (Gastpol).

Następna kolejka (16 września): Delux — Serwis Ogumienia (g. 18), WM-Glass — Budomex (19), pauzuje Gastpol.