Co napisaliśmy w najnowszym "Gońcu"?

2015-08-20 17:00:00(ost. akt: 2015-08-20 13:48:32)
Nowy "Goniec Bartoszycki" właśnie się drukuje i w piątek 21 sierpnia będzie już dostępny w kioskach. Jak zwykle można go kupić także za pomocą jednego sms-a. A o czym, tym razem, napisaliśmy? Przeczytajcie o tym niżej.
W piątek 21 sierpnia na pierwszej stronie zobaczycie zdjęcie pani Bernardy, którą potrącił na pasach pijany kierowca i nie udzielił jej pomocy. Artykuł pod tytułem: "Leżałam na jezdni, a samochodu, który mnie potrącił, już nie było" zawiera jej opowieść o tym wypadku, informacje o godnej pochwały postawie jego świadków i czekających sprawcę, zatrzymanego przez policję, konsekwencjach. W niewielu przypadkach udaje nam się dotrzeć i porozmawiać z ofiarą wypadku drogowego. Tym bardziej warto przeczytać ten artykuł na stronie 3.

Na stronie 4. piszemy o Święcie Wojska Polskiego obchodzonym w 20. Bartoszyckiej Brygadzie Zmechanizowanej. Artykuł pod tytułem: "Będą nowe etaty dla brygady" to nie tylko relacja z uroczystości ale także odpowiedź ile tych etatów trafi do jednostki, wypowiedzi posła Mirona Sycza i odpowiedź na pytanie: "dlaczego w tym święcie nie wziął udziału nikt z władz samorządowych Bartoszyc?".

O powstałej w Bisztynku Uliczce Artystycznej piszemy na stronie 5. Po wykonaniu "zadaszenia uliczki" odbył się już na niej jeden koncert, który przyciągnął ponad setkę widzów. To pierwsza w naszym województwie taka uliczka. Przeczytacie jak powstawała.

Rozmawialiśmy z Adamem Ołdakowskim - radnym sejmiku województwa. Rozmowę publikujemy na stronie 6. Adam Ołdakowski mówi o patriotyzmie wśród młodych ludzi, o tym, jaka powinna być jednostka wojskowa w Bartoszycach, o tym, w jaki sposób powinniśmy obchodzić święta narodowe, ale też o suszy i stratach w rolnictwie.

Strona 8. zapowiada "Bitwę o Barcję", czyli wydarzenie oczekiwane przez miłośników rockowych brzmień.

Na stronie 9. znajdziecie teksty i zdjęcia nadesłane nam przez naszych dziennikarzy obywatelskich. Tym razem są to dwie migawki z Górowa Iławeckiego.

Zapraszamy na zbliżające się imprezy kulturalne i sportowe. Na stronie 2. w naszym powiecie a na stronie 12. w sąsiednich powiatach. Jest co robić w wolnym czasie!

Sportowa, 14 strona opowiada o tym, że Cresovii bardzo podoba się obecny wygląd tabeli ligi okręgowej. Nic dziwnego, bo zespół z Górowa Iławeckiego, beniaminek ligi jest jej liderem. W tym artykule przeczytacie nie tylko o liderze ale i pozostałych zespołach grających w lidze okręgowej. Z kolei na stronie 15. piszemy o oczekiwaniach zespołów występujących w klasie A rozgrywek piłki nożnej, czyli KS Wojciechy i Reducie Bisztynek. Rozgrywki ruszą już 22 sierpnia a oba zespoły chcą się spisać w lidze dużo lepiej niż w przeszłości.

Nasz tygodnik na stronie 16. zamyka fotoreportaż i relacja z porywającego występu cygańskich zespołów w Bartoszycach.

W gazecie znajdziecie też mnóstwo krótkich informacji sportowych, kulturalnych oraz felieton o tym, co kobiety robią w łóżku a mężczyźni w toalecie?

Na stronie drugiej zobaczycie też naszą nową pracownicę zajmującą się reklamami. Teraz już dwie dziewczyny zajmowały się będą promocją waszych firm, zakładów, sklepów, projektów. Warto je odwiedzić.

Redakcja
Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. emerytka #1799397 | 176.97.*.* 22 sie 2015 08:09

  Może panowie Sycz i Ołdakowski daliby wreszcie spokój dla wyborców i honorowo zrezygnowali z kandydowania. Czas najwyższy na młodych, bardziej wykształconych. Pan Ołdakowski niczym nie zasłyżył się dla regionu a Panu Syczowi najlepiej wychodzi "bywanie" na wszelkich uroczystościach.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 2. wybory,wybory #1798454 | 81.15.*.* 20 sie 2015 20:26

  Już goniec polityczny zaczyna promować kandydata eksposła Ołdakowskiego.Jestemy dobrej myśli...niecenzuralnej...

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5