Amatorska liga zakończona, mistrz przegrał na koniec

2015-05-29 08:54:26 (ost. akt: 2015-05-29 09:33:27)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W Bartoszycach zakończyła się amatorska liga piłkarska. Już przed ostatnią kolejką tytuł zapewnił sobie Delux, który na pożegnanie przegrał z Gastpolem.
Dla Deluxu ostatni mecz nie miał już większego znaczenia, ale dla jego rywali jak najbardziej. Wiedzieli oni bowiem, że wcześniej przegrała Vikcia, a to stwarzało im szansę wskoczenia na drugie miejsce w tabeli. Warunkiem było wygranie z nowym mistrzem.

No i Gastpol wygrał, już do przerwy prowadząc dość wyraźnie. Tym samym zwycięzcy ligi sprzed roku rzutem na taśmę wskoczyli na wyższe miejsce na podium.

Mecz Deluxu z Gastpolem miał także zdecydować o tym, komu przypadnie tytuł najlepszego strzelca. Przed pierwszym gwizdkiem po 23 bramki mieli Tomasz Deluga i Kamil Krupiński. Po ostatnim konto tego pierwszego wzbogaciło się o trzy kolejne trafienia i to on odebrał pamiątkową statuetkę.

Pozostali czołowi strzelcy: 23 — Krupiński (Gastpol), Paweł Gajkowski (Budomex), 21 — Kamil Figat (Po Cichu), 19 — Sylwester Monkiewicz (Budomex).

Najlepszym bramkarzem minionej edycji został Piotr Skierś (Delux). Dotychczasowi zwycięzcy ligi: 2011 — Batek, 2012 — Straż Pożarna, 2013 — Delux, 2014 — Gastpol.


kwk


Czytaj e-wydanie
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5