27. kolejka klasy okręgowej: Granica Bezledy — Tęcza Biskupiec

2015-05-28 09:53:25(ost. akt: 2015-05-28 10:04:54)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W 27. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Granica Bezledy podejmować będzie Tęczę Biskupiec i dobrze by było, gdyby broniący się przed spadkiem gospodarze zdobyli jakieś punkty. Początek sobotniego meczu o g. 15.
Sytuacja Granicy robi się coraz trudniejsza. Po ostatniej porażce (czwartej z rzędu) klub z Bezled znowu znalazł się w strefie spadkowej. Do będącej na pierwszym bezpiecznym (chyba) miejscu Polonii Lidzbark Warmiński traci trzy punkty.

Z nią zagra dopiero w następnej kolejce, teraz do Bezled przyjeżdża Tęcza Biskupiec. Najbliższy rywal to czwarta drużyna w tabeli. Zgromadziła dotychczas 48 punktów (15-3-8, bramki 69:49). W ostatniej kolejce wygrała u siebie 2:1 z Kłobukiem Mikołajki. W rundzie jesiennej pokonała bezledzką drużynę 6:3.

Dobrze więc by było, gdyby Granicy udało się wywalczyć jakieś punkty. W tej samej kolejce Polonia zagra bowiem na wyjeździe z Mazurem Pisz (7. miejsce), trudnego rywala mają też Pojezierze Prostki, które mają nad Granicą 5 punktów przewagi. One zmierzą się na wyjeździe z mocnymi tej wiosny Błękitnymi Pasym.

Drużynę z Bezled trapią co prawda kłopoty kadrowe (kartki, wyjazdy do pracy), ale wierzymy, że uda jej się coś ugrać podczas sobotniego spotkania. Początek o g. 15. Sędzią głównym będzie Andrzej Patrejko.

kwk

Czytaj e-wydanie
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5