Nie było przełamania. Granica w trudnej sytuacji

2015-05-23 21:12:53(ost. akt: 2015-05-23 21:18:42)
Czwarty z rzędu mecz przegrali piłkarze Granicy Bezledy. W 26. kolejce klasy okręgowej ulegli oni u siebie Mazurowi Pisz.
Przed dzisiejszym spotkaniem obie drużyny miały za sobą serię trzech kolejnych porażek. Po 90 minutach meczu w Bezledach znacznie bardziej zadowoleni byli goście z Pisza.

Granica przegrała 1:2, a wynik został ustalony już do przerwy. Mazur strzelał gole w 10. i 12. minucie, gospodarze odpowiedzieli trafieniem Patryka Pietruszczyka w końcówce połowy.

Kolejna porażka stawia Granicę w trudnej sytuacji. W tabeli drużyna spadła na 13. miejsce - pierwsze spadkowe. Przed nią znajduje się Polonia Lidzbark Warmiński, do której zespół z Bezled traci już trzy punkty (w tej kolejce poloniści pokonali u siebie 2:0 Czarnych Olecko).

Za dwa tygodnie Granica zagra na wyjeździe z Polonią i wszystko na to wskazuje, że może to być mecz, który zdecyduje o być albo nie być dla którejś z tych drużyn.

Wcześniej jednak drużyna z Bezled zmierzy się u siebie z Tęczą Biskupiec.