Ringowcy rozpoczęli sezon. Na początek trzy miejsca na podium

2015-05-11 15:14:38(ost. akt: 2015-05-11 12:28:45)
Od lewej: Andrzej Ostypowycz, Emilia Szarek, Mateusz Jachna i Marek Gil

Autor zdjęcia: Archiwum WMTR

Turniej w Goszczynie był pierwszym tegorocznym startem zawodników Warmińsko-Mazurskiego Towarzystwa Ringo z Bartoszyc.
Dwa razy na podium wywoływana była Emilia Szarek. Wygrała ona rywalizację dwójek dziewcząt do lat 16 (grała z Izą Kowalczyk z Kurpiowskiego Towarzystwa Ringo) oraz zajęła 2. miejsce w kategorii kadetek.

Trzecia lokata na podium należała do Mateusza Jachny i Andrzeja Ostypowicza, którzy zajęli 3. miejsce w dwójkach do lat 16. W grach indywidualnych w kadetach pierwszy z nich skończył rywalizację na 9. pozycji, drugi był 11.

W Goszczynie do rywalizacji przystąpiło ponad 130 zawodników z 14 klubów oraz reprezentacja Białorusi. Ringowcy walczyli w 10 kategoriach indywidualnych i 5 kategoriach dwójkowych.

Za niespełna dwa tygodnie zawodnicy z Bartoszyc wezmą udział w turnieju w Jedliczu.