20. kolejka piłkarskiej klasy okręgowej: Granica Bezledy — MKS Jeziorany

2015-04-09 10:17:38(ost. akt: 2015-04-09 10:27:04)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Szansę na kolejne trzy punkty mają piłkarze Granicy Bezledy. W 20. kolejce klasy okręgowej zagrają u siebie w sobotę z ostatnim z tabeli MKS Jeziorany. Początek meczu o g. 16.
Granica znakomicie rozpoczęła wiosenną część rozgrywek. W dwóch meczach zdobyła sześć punktów. Wygrywając z Orlętami Rema Reszel i Kłobukiem Mikołajki zrobiła duże kroki ku utrzymaniu się w lidze.

Teraz jest szansa na kolejne trzy punkty. Jeziorany to zdecydowanie najgorszy zespół grupy 1, który w tym sezonie nie wygrał jeszcze ani razu. Piłkarzom MKS udało się jedynie raz zremisować. Pod koniec sierpnia urwali punkt... Granicy.

Wiosną Jeziorany przegrały 0:4 na wyjeździe z Czarnymi Olecko oraz 2:4 u siebie z Mazurem Pisz.

Po 19 kolejkach drużyna z Bezled zajmuje w tabeli 12. miejsce. Ma 21 punktów i lepszym bilansem bezpośrednich spotkań wyprzedza Kłobuka.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5