Krawczyki. Bal karnawałowo - walentynkowy

2015-02-17 10:26:35 (ost. akt: 2015-02-17 10:33:27)

Autor zdjęcia: Małgorzata Chrapowicka

Karnawał, zwłaszcza dla dzieci, jest wspaniałą formą zabawy, ponieważ nie mają zbyt wiele okazji do tego rodzaju spędzenia czasu. Bal karnawałowo-walentynkowy odbył się w szkole w Krawczykach.
Bal karnawałowo – walentynkowy połączony z Mikołajem i paczkami, który odbył się 14 lutego w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krawczykach dostarczył dzieciom i ich rodzicom wiele niezapomnianych wrażeń.

Uczniowie klas III – V zaprezentowali programy telewizyjne w "krzywym zwierciadle". Widzowie obejrzeli m. in. telenowelę "Niewdzięczna Esmeralda", teleturniej "Obuci bankruci" a także powtórkowy odcinek "Szansy na sukces".

Wspaniałym przeżyciem dla naszych najmłodszych były konkursy i zabawy w czasie trwania tego balu. Dzieci rysowały portret Mikołaja, wzięły udział w "Tańcu z gwiazdami" a także "wędrowały" pociągiem po Europie.

Ważnym elementem balu były stroje dzieci, wykonane własnoręcznie przez nie same i ich rodziców. Wszyscy wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością. Były więc księżniczki, wróżki, piraci, Pippi i wiele innych baśniowych postaci. Twardy orzech do zgryzienia miało jury oceniające przebrania. Wszystkie dzieci otrzymały słodkie nagrody.

Clou zabawy było spotkanie z Mikołajem. Zanim dzieci otrzymały prezenty, musiały zaprezentować przed dostojnym gościem swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie.

W przygotowanie zabawy aktywnie włączyli się wszyscy pracownicy szkoły oraz rodzice.

Małgorzata Chrapowicka

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5