Drogowcy jednak pracują w niedzielę. Wiemy czemu droga do Sułowa jest śliska

2015-01-25 12:44:19(ost. akt: 2015-01-26 07:16:47)

Autor zdjęcia: Internauta

Dziś rano interweniowaliśmy w sprawie bardzo śliskiej drodze z Bisztynka do Sułowa. Nie mogliśmy skontaktować się z zarządcą drogi. Niedawno otrzymaliśmy maila z Zarządu Dróg Powiatowych w Bartoszycach.

Oto odpowiedź zarządcy drogi:

Witam

Chciałbym zapewnić że drogowcy pracują w niedzielę, a co do drogi Bisztynek - Sułowo informuję że jest ona poza standardem zimowego utrzymania, lecz utrzymywana przez ZDP w standardzie szóstym. Na tej drodze prowadzone są jedynie zabiegi odśnieżające w przypadku gdy zachodzi taka potrzeba. Obecnie droga jest przejezdna.redakcja

]kliknij tutaj[/url]


Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mieszkaniec gminy Górowo iławeckie #1646351 | 83.9.*.* 26 sty 2015 09:26

    To co obecnie kierowcy wyprawiają z służb drogowych to nie prawdopodobne lekceważenie ludzi mieszkających przy drogach powiatowych .Dzisiaj tzn. w niedzielę odcinek drogi powiatowej do odśnieżania to Kandyty- Kiwajny nasze służby drogowe potraktowały odśnieżaniem tylko do Sągnit i zawróciły, zostawiając mieszkańców (rolników,dzieci i starszych ludzi)bez pomocy.Dzwoniliśmy do zarządcy drogi, ale tam nikt nie odbiera telefonu.Jesteśmy ciekawi jak kierowca opisał odcinek trasy .Rozumiemy ,że nasza droga Kandyty -Kiwajny zaliczana jest do 6 grupy pomocy ,ale na pewno w całości odcinek tej drogi powinien być odśnieżany i posypany . Panie Dyrektorze może w końcu i Pan zainteresuje pracą swoich pracowników .

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5