W Kaliningradzie wszyscy moi znajomi czytają "Wmiestie"

2014-07-21 10:46:57(ost. akt: 2014-07-21 11:07:24)
Natalia Mordwinowa z Kaliningradu dziękowała za wydawanie gazety "Wmiestie"

Natalia Mordwinowa z Kaliningradu dziękowała za wydawanie gazety "Wmiestie"

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Rosjanie są wdzięczni za wydawanie naszej rosyjskojęzycznej gazety "Wmiestie" ("Razem") a przynajmniej tak twierdzi pani Natalia Mordwinowa z Kaliningradu, która odwiedziła dziś naszą redakcję. - To bardzo pozytywna gazeta, chętnie czytana przeze mnie i wszystkich moich znajomych. Przekazujemy ją sobie z rąk do rąk - mówił p. Natalia.
Natalia Mordwinowa z Kalininigradu odwiedziła dziś naszą redakcję trzymając w dłoniach jeden z egzemplarzy ostatniego wydania rosyjskojęzycznej gazety "Wmiestie".

- Przyszłam podziękować za wydawanie tej gazety. Czytam ją regularnie i przekazuję wszystkim moim znajomym w Kaliningradzie - mówiła pani Natalia.

- Dziękuję wam za dostarczanie Rosjanom informacji o regionie bartoszyckim, o tym co się dzieje, gdzie można zrobić zakupy. To bardzo pozytywna gazeta i bardzo potrzebna nam Rosjanom.

- Odwiedzam Bartoszyce dość często i bardzo mi się tu podoba. Jestem tu bardzo mile przyjmowana a to zdanie podzielają moi znajomi.

Pani Natalia reprezentuje Kalinigradzką Regionalną Społeczną Organizację "Związek Rodzin Wielodzietnych". W ramach tego związku organizuje wycieczki do Bartoszyc, ale także Olsztyna i Gdańska. Jej wizyta w redakcji miała nie tylko kurtuazyjny charakter. Z redaktorem naczelnym "Wmiestie" Tomaszem Mirońskim umówiła się na spotkanie w Kaliningradzie, aby utrzymać dobry kontakt i jeszcze bardziej promować gazetę.


Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zawiedziony #1449222 | 5.185.*.* 29 lip 2014 14:11

    To PRAWDY już nie wydają?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5