Oddali krew z okazji Święta Policji

2025-07-21 08:58:34(ost. akt: 2025-07-21 09:02:06)

Autor zdjęcia: KPP Bartoszyce

Z okazji Święta Policji funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach po raz kolejny pokazali, że służba drugiemu człowiekowi nie kończy się na obowiązkach mundurowych.
W lipcu, gdy zapotrzebowanie na krew jest szczególnie duże, zorganizowano akcję krwiodawczą pod hasłem „Nie każdy bohater nosi pelerynę”.

W szlachetną inicjatywę zaangażowali się nie tylko policjanci, ale także funkcjonariusze Straży Pożarnej, Straży Granicznej, żołnierze oraz inni honorowi dawcy. Wspólnymi siłami udało się zebrać aż 14 litrów krwi – bezcennego daru, który może uratować życie wielu osobom.

Obrazek w tresci

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w tej wyjątkowej akcji i po raz kolejny udowodnili, że bohaterstwo ma wiele twarzy.

KPP Bartoszyce

2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B