Cresovia rządzi w powiecie

2024-09-28 22:46:46(ost. akt: 2024-09-28 22:47:16)

Autor zdjęcia: facebook/Victoria

PIŁKA NOŻNA\\\ Wydarzeniem weekendu w grupie 1 okręgówki były derby powiatu bartoszyckiego, w których w Bartoszycach zmierzyły się dwa zespoły bardzo potrzebujące punktów. Ku rozczarowaniu miejscowych kibiców zasłużone zwycięstwo odniosła Cresovia.
* Victoria Bartoszyce - Cresovia Górowo Iławeckie 2:3 (1:3)
0:1 - (24), 0:2 - (27), 0:3 - (40), 1:3 - Groszyk (45), 2:3 - Kaplewski (60)

Po 40 minutach goście prowadzili 3:0, więc wydawało się, że zwycięstwo mają już w kieszeni. Tymczasem jeszcze przed przerwą Victoria zdołała zdobyć bramkę, po czym po godzinie gry Kaplewski strzelił gola kontaktowego. Na więcej podopieczni trenera Mateusza Wierzbowskiego już gospodarzom nie pozwolili. Jeśli w niedzielę Perkun ogra Naki (szanse na to są jednak raczej niewielkie), wtedy Victoria osiądzie na dnie ligowej tabeli.

* Vęgoria Węgorzewo - Polonia Iłowo 2:2

* Czarni Olecko - Śniardwy Orzysz 3:1

* Orlęta Reszel - GKS Stawiguda 1:2

* Błękitni Pasym - MKS Korsze 2:0

Perkun Orżyny - Naki Olsztyn 29 września, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny - Gwardia Szczytno 29 września, 14:00
Kłobuk Mikołajki - Iskra Narzym 29 września, 14:00