Victoria pozostanie w okręgówce!

2024-06-22 17:02:02(ost. akt: 2024-06-22 17:12:43)

Autor zdjęcia: facebook/Victoria

PIŁKA NOŻNA\\\ W pierwszym meczu barażowym, którego stawką była gra w okręgówce w przyszłym sezonie, Victoria rozbiła Warmię Wrzesina. Co prawda jest jeszcze mecz rewanżowy, ale trudno przypuszczać, że bartoszyczanie roztrwonią pięciobramkową zaliczkę.
* Victoria Bartoszyce - Warmia Wrzesina 5:0 (1:0)
1:0 - Kaplewski (19), 2:0 - Figat (46), 3:0 - Kaplewski (57), 4:0 - Przychodzki (77), 5:0 - Kudlicki (90+3 k)

W zeszłym sezonie Victoria na własnej skórze boleśnie przekonała się, że między drugim zespołem okręgówki i 13. ekipą IV ligi jest spora różnica - Polonia Iłowo pokonała wtedy bartoszyczan 6:0 i 4:1.
W sobotę o różnicy między drugim zespołem klasy A i 12. ekipą okręgówki przekonała się Warmia Wrzesina. Co prawda do przerwy przegrywała jedynie 0:1, ale w drugiej połowie gospodarze byli już zdecydowanie lepsi.
W tej sytuacji trudno sobie wyobrazić, że za tydzień we Wrzesinie Warmia zdoła odrobić straty i awansować do klasy okręgowej.