LIGA FIGHTERÓW VOL 2 i TRENING Z EMINEM HUSEYNOVEM

2024-03-14 08:00:00(ost. akt: 2024-03-14 08:14:13)

Autor zdjęcia: Materiały Klubu

W sobotę 9 marca zawodnicy Kickboxing Bartoszyce brali udział w LIGA FIGHTERÓW VOL 2 której organizatorem był klub Kickboxing Team Sejny. Bardzo dobrze wypadł Jakub Borowy, który pokonał zawodnika gospodarzy.
— W Sejnach walczyli kadeci Antek Adamczuk Mikołaj Chudzik i Kuba Borowy. Dla zawodników było to kolejne doświadczenie i okazja do konfrontacji z zawodnikami innych klubów — relacjonuje Tomasz Zaremba z Bartoszyckiej Szkoły Taekwon-do, Kickboxing Bartoszyce. — Najlepiej wypadł Kuba Borowy, który w swoim debiucie pokonał zawodnika gospodarzy. Kuba prowadził dobrą, agresywną walkę i pomimo krótkiego stażu treningowego pokazał dużą wolę walki i spory wachlarz technik. To dobry prognostyk na przyszłość. Wyższość rywali musieli uznać zarówno Antek jak i Mikołaj. Zawiodło przede wszystkim przygotowanie kondycyjne. To młodzi zawodnicy, więc najważniejsze, póki co, jest zdobywanie doświadczenia i motywacją do dalszej pracy. Wyciągamy wnioski i pracujemy dalej.

W poniedziałek zawodnicy Kickboxing Bartoszyce mieli okazję trenować pod okiem bardzo doświadczonego trenera, koordynatora Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Bokserskiego Emina Huseynova.

— Motywacja, szacunek, przyjaźń. Tak mogę opisać to, co działo się w poniedziałek na naszej skromnej sali treningowej w Bartoszycach — komentuje Tomasz Zaremba. — W treningu uczestniczyli również zawodnicy z zaprzyjaźnionych klubów: Fight Center Dobre Miasto, Lidzbarski Klub Sportów Walki "Olympia" ,UKS Fight Club-Mrągowska Szkoła Kickboxingu. Duża dawka wiedzy i wskazówki techniczne od trenera, ale przede wszystkim okazja do wspólnego treningu, do konfrontacji i weryfikacji poziomu przygotowania i wytrenowana. Wszyscy wiemy, jak ważne w sportach walki jest trenowanie i konfrontowanie się z wieloma różnymi zawodnikami, więc z pewnością takie wspólne treningi będziemy kontynuowali i realizował jak najczęściej. Wielkie brawa i gratulacje dla zawodników. Wielkie ukłony i podziękowania dla naszego przyjaciela i człowieka z wielką pasją do sportu trenera Emina Huseynova.
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5