BMW dachowało w rowie. Kierowca był pijany i miał przy sobie marihuanę

2024-01-10 12:17:39(ost. akt: 2024-01-10 12:26:47)

Autor zdjęcia: kpp

Młody mężczyzna wypadł z jezdni i podróż zakończył w przydrożnym rowie. Jak się okazało był pijany. To nie jedyne przewinienie - odpowie także za posiadanie narkotyków.
W poniedziałek, 8 stycznia policjanci wykonywali czynności procesowe związane z 19 – latkiem, który dzień wcześniej trafił do policyjnej celi, po tym jak będąc pijanym dachował BWM w przydrożnym rowie. Do opisanego zdarzenia doszło w niedzielę, 7 stycznia późnym wieczorem na trasie Kamińsk – Górowo Iławeckie.

O wypadku służby zawiadomił przejeżdżający tą trasą kierowca. Policjanci zastali na miejscu zdarzenia pijanego mieszkańca Górowa Iławeckiego. Nie potrzebował pomocy medycznej. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami przyznał, że to on kierował BWM. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promili alkoholu w jego organizmie. Policjanci ponadto znaleźli przy nim słoik z suszem roślinnym. Wstępne badanie suszu wskazało, że jest to marihuana. 19 – latek został przesłuchany i zwolniony. Kryminalni wrócą do tej sprawy po otrzymaniu opinii biegłego określającego stan trzeźwości mężczyzny w chwili zdarzenia oraz po otrzymaniu wyników badań zabezpieczonego suszu z laboratorium kryminalistycznego.

kpp

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5