41-latek przez blisko rok znęcał się nad swoją rodziną. Grozi mu do 5 lat więzienia

2020-02-26 20:08:05(ost. akt: 2020-02-26 18:53:28)
Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Policjanci z Barczewa zatrzymali 41-latka podejrzanego o znęcanie się nad rodziną. Wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia wspólnie zamieszkiwanego lokalu.
— Według ustaleń śledczych mężczyzna przez blisko rok wielokrotnie wszczynał awantury będąc pod wpływem alkoholu, w trakcie których wyzywał słowami wulgarnymi, groził pozbawieniem życia oraz uderzał rękoma swoją 70-letnią matkę i 43-letniego brata, z którymi wspólnie mieszkał w jednym z domów na terenie gminy Barczewo — mówi Andrzej Jurkun, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

41-latek usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu. Wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia wspólnie zamieszkiwanego lokalu.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn

Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5