Pijany za kierownicą, a obok „odważny pasażer”

2020-05-20 15:42:59 (ost. akt: 2020-05-20 15:56:26)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Nietrzeźwego kierowcę zatrzymał funkcjonariusz z Placówki Straży Granicznej w Barcianach. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu i przyjechał do sklepu.
18 maja funkcjonariusz SG w czasie wolnym od służby zauważył wychodzącego ze sklepu mężczyznę. Jego zachowanie wskazywało, że może on być pod wpływem alkoholu. Nie dość, że 50-letni mieszkaniec gminy Srokowo wsiadł za kierownicę pijany, to w dodatku zabrał pasażera. Funkcjonariusz Straży Granicznej uniemożliwił mu dalszą i wezwał policję. Badanie alkomatem potwierdziło, że kierowca osobowego volkswagena jest pijany.

Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Źródło: W-MOSG


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (20 maja) wydaniu m.in.


LOT nie poleci jeszcze z Szyman
Od 1 czerwca Polskie Linie Lotnicze LOT wznawiają połączenia krajowe. W reaktywowanej siatce połączeń nie ma jeszcze Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.

E-hulajnogą może jeździć tylko jedna osoba
To kolejna wersja przepisów przygotowana przez Ministerstwo Infrastruktury. Określają one zasady poruszania się hulajnogami elektrycznymi. W stosunku do poprzedniej wersji zmian jest niewiele. Rozpoczynają się konsultacje społeczne.

Zostali bez dachu nad głową
Pani Anna Cieślak samotnie wychowuje pięcioro dzieci. W wyniku pożaru rodzina straciła dach nad głową i cały dobytek. Do tej pory nie mają gdzie mieszkać. Pomieszkują u rodziny i bliskich znajomych. Czy znajdą swoją ostoję?2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5