Świętowali swoje urodziny

2015-02-17 17:21:53 (ost. akt: 2015-02-17 17:25:54)

Autor zdjęcia: Archiwum MGBP w Zalewie

Piątkowy Klub Mam działający przy Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Zalewie świętował swoje 5 urodziny.
Z tej właśnie okazji odbyło się wyjątkowe jubileuszowe spotkanie. Dla licznie przybyłych klubowiczów biblioteka przygotowała prezentację podsumowującą pięcioletnią działalność Klubu oraz to, czego na prawdziwych urodzinach nie może zabraknąć – tort ze świeczkami, wesołą muzykę oraz malowanie twarzy dzieciom.
Klub Mam powstał w 2010 roku. W ciągu 5 lat biblioteka zorganizowała 45 klubowych spotkań. Uczestniczyło w nich 46 matek oraz 56 dzieci, które odwiedziły nas ponad 600 razy. Klubowe spotkania w bibliotece to doskonała okazja do poznania innych mam, wymiany doświadczeń oraz wspólnych rozmów. Dzieci natomiast mogą posłuchać bajek, wziąć udział w zajęciach plastyczno – literackich, a przy okazji poznać swoich rówieśników. Spotkania są bezpłatne, otwarte dla wszystkich i odbywają się w każdy drugi piątek miesiąca w godz. od 17 do 19.
źródło: Edyta Subotowicz, MGBP w Zalewie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5