Odpowiedzą za kradzież kompresora

2014-12-31 20:23:47 (ost. akt: 2014-12-31 20:24:37)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom gminy Wydminy. 21-letni Adam P. oraz 22-letni Dariusz P. podejrzani są o kradzież kompresora o wartości 500 złotych. Teraz mężczyźni odpowiedzą przed sądem.
Mieszkanka gminy Wydminy powiadomiła giżyckich policjantów o kradzieży kompresora z terenu prywatnej posesji. Jak ustalili policjanci, sprawcy weszli na posesję podczas nieobecności właścicieli skąd ukradli kompresor. Wartość strat wyceniono na kwotę 500 złotych. Policjanci z wydziału kryminalnego pracujący nad tą sprawą ustalili sprawców kradzieży. Wczoraj zatrzymali 21-letniego Adama P. oraz 22-letniego Dariusza P. Mężczyźni przyznali się do kradzieży. Policjanci odzyskali także skradzione mienie.

Teraz dwóch mieszkańców gminy Wydminy odpowie przed sądem. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na wydminy.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5