Już w niedzielę sąsiedzka schadzka nad jeziorem Stręgiel

2019-08-20 12:00:00(ost. akt: 2019-08-20 14:39:32)
W najbliższą niedzielę (25 sierpnia) w Ogonkach zaprezentują się koła gospodyń wiejskich z naszego powiatu. Mają być tańce, śpiewy i oczywiście swojskie, regionalne przysmaki.
Zapowiada się smaczna i wesoła biesiada. Wszystko za sprawą kół gospodyń wiejskich, która zarządziły wspólną integrację. Rezerwujcie terminy i przybywajcie do Ogonek w niedzielę, 25 sierpnia. Zgodnie z zapowiedzią, mają być tańce, mają być śpiewy i oczywiście regionalne przysmaki. Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00 na placu przy jeziorze Stręgiel.

— Koła gospodyń wiejskich z naszego powiatu integrują się już od wiosny — mówi Alicja Rymszewicz, inicjatorka koła gospodyń wiejskich w Trygorcie. — Mamy za sobą spotkania, szkolenie z wymogów sanepidowskich i plany na wspólną imprezę promującą KGW. W wiejskim klimacie, na placu nad jez. Stręgiel odbędzie się Sąsiedzka Schadzka. Oprócz pysznych regionalnych potraw będzie można pobawić się w sielankowej atmosferze, wziąć udział w licznych konkursach i zabawach, pośpiewać przy akompaniamencie akordeonu, ale też i przy DJ-u.

Wspólna integracja będzie świetną okazją do poznania nowych osób, wymiany doświadczeń oraz nowych pomysłów.
(mk)2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5