Pozyskaj dotację i pozbądź się szkodliwego azbestu!

2019-07-24 14:00:00(ost. akt: 2019-07-24 01:47:17)

Autor zdjęcia: pruszczgdanski.pl

Mazurski Związek Międzygminny – Gospodarka Odpadami przystąpił do programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest. Wnioski o dofinansowanie należy złożyć do 2 sierpnia w biurze obsługi klienta lub listownie.
Mazurski Związek Międzygminny – Gospodarka Odpadami informuje o przystąpieniu do Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest. Dotacja przeznaczona jest na usuwanie wyrobów zawierających azbest dla właścicieli lub posiadaczy obiektów budowlanych na terenie gmin współtworzących związek.

Projekty podzielone są na dwa typy: przedsięwzięcia w zakresie demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest, zgodne z gminnymi programami usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest (TU) oraz przedsięwzięcia w zakresie demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest na obszarach dotkniętych klęską żywiołową lub dotkniętych zdarzeniami noszącymi znamiona klęski żywiołowej (DTU).

Kwota dofinansowania przedsięwzięcia wynosi do 70% jego kosztów kwalifikowanych. Pozostałą część kosztów zadania pokrywa wnioskodawca. Kompletny wniosek należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 2 sierpnia 2019 r. (data wpływu do biura) w biurze obsługi klienta Mazurskiego Związku Międzygminnego – Gospodarka Odpadami, ul. Pocztowa 2, 11-500 Giżycko lub listownie. Wnioski złożone po terminie będą tworzyły tzw. listę rezerwową. Wniosek i komplet dokumentów do pobrania na stronie związku: mzmgo.mazury.pl

(źródło: mzmgo.mazury.pl)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5