Węgorzewo: Przed nami trzy dni świetnego grania

2019-07-01 14:00:00(ost. akt: 2019-07-05 11:39:14)

Autor zdjęcia: Materiały promocyjne organizatorów (Naturalnie Mazury Festiwal)

Fani polskiej muzyki ponownie przyjadą do Węgorzewa, by trzy lipcowe dni (5-7 lipca) spędzić na kolejnej edycji Naturalnie Mazury Festiwal.
Na węgorzewskiej scenie wystąpią znani i lubiani artyści, reprezentujący przeróżne gatunki muzyczne. — Nic nie daje tyle pozytywnej energii co lipcowy weekend spędzony w towarzystwie dobrej muzyki oraz w otoczeniu najpiękniejszych polskich jezior — zapewniają organizatorzy Naturalnie Mazury Festiwal. — Pierwszy dzień festiwalu to elektryzująca mieszanka rockowego brzmienia i romantycznych pieśni o miłości. Na scenie zobaczymy Krzysztofa Zalewskiego, Korteza, Voo Voo, Sorry Boys, Tragarzy. Sobota będzie równie różnorodna – elektroniczne bity, gitary i folk? Czemu nie. Drugiego dnia Festiwalu wystąpią: Nosowska, Łąki Łan, Akurat, Tulia, Darek Malejonek Hyperhemon. Na zakończenie tego muzycznego szaleństwa, w niedzielę, wystąpią: Maleo Reggae Rockers oraz Panny Wyklęte.

Oprócz znakomitej zabawy w rytmie przebojów czołowych polskich artystów ważnym elementem festiwalu jest Przegląd Kapel, którego celem jest aktywizacja i promocja młodych artystów.

— Wydarzenie to z roku na rok ewoluuje, jednak w tym roku przybiera nową formę. Łączymy siły z najlepszą polską wytwórnią muzyczną Kayax — tłumaczą organizatorzy. — Ich nowy projekt "My name is new", który jest inkubatorem dla debiutujących muzyków, świetnie pasuje do konwencji naszego Przeglądu. Młodzi artyści mają szanse na zdobycie doświadczenia, rozwój i zaprezentowanie się.

Właśnie dlatego na festiwalu pojawi się scena pod szyldem "My name is new", a laureaci wyłonieni w Węgorzewie dostaną niepowtarzalną szansę wydania płyty w Kayaxie! W piątek zaprezentują się: Eyelids, Mgły, Bloo Crane, Jagoda Kret oraz RAT KRU. W sobotę na scenie zobaczymy: KOLORY, Hope Leslie, Ola Wielgomas, The Bullseyes oraz Blunt Razor.

Kolejnym elementem Festiwalu jest Konkurs Wojskowych Zespołów Rockowych, podczas którego zostaną wyłonione cztery najlepsze zespoły. A co oprócz muzyki? — Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza na relaks i zabawę między koncertami! Rozerwij się z przyjaciółmi, poznaj nowych ludzi – zbierz drużynę i zagraj we flanki — zachęcają organizatorzy. — Zostań festiwalowym mistrzem, weź udział w tanecznym biciu rekordu. Słonko przygrzało? Ochłodę przyniesie Ci udział w Wielkiej Wodnej Bitwie. Ukojenie ciała i duszy da Ci YogaBeer. Ostatnią zabawą będzie Festiwal Kolorów.

Organizatorzy przygotowali także pole namiotowe w Parku Helwinga. Rezerwacji można dokonać, wysyłając zgłoszenie z liczbą osób i namiotów oraz z numerami kodów kreskowych z karnetów (jeden kod kreskowy – jedna osoba) na adres logistyka@naturalniemazury.com. Karnety na Naturalnie Mazury Festiwal dostępne w serwisie www.eBiliet.pl. Przypominamy, że piątek i sobota to impreza biletowana, koncerty odbędą się na placu koncertowym przy ul. gen. J. Bema w Węgorzewie. W niedzielę spotkamy się na placu Wolności, wstęp nie jest biletowany. Dzieci poniżej 12 roku życia mają zagwarantowany darmowy wstęp podczas całej imprezy. Pozostaje już tylko uzbroić się w cierpliwość i wejściówki. Zapraszamy do Węgorzewa!
(mk)


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Paweł #2758819 | 217.97.*.* 8 lip 2019 09:11

    Zespoły z najwyższej półki, ale organizacja na poziomie tragicznym. Jak można na takim festiwalu tak rozwiązać kwestię ogródków piwnych?! Ponad godzinę w kolejce po piwo! WSTYD! A jak już odstoisz swoje to w kierunku sceny się nie udasz, bo zakaz. Przecież sprzedajecie piwo w plastiku! Kilkanaście toi toi?! Piątkowe zestawienie artystów też nie przemyślane. Petardę w postaci Zalewskiego dajecie przed Kortezem, który zamulił na dwie godziny, ludzie się wymarzli, wynudzili i spora część poszła do domu. Ściągacie gwizdy, to dopracujcie organizację!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5