Sportowcy z UKS "Sokół" z pucharami i medalami w Pasłęku

2019-03-18 14:00:00 (ost. akt: 2019-03-18 13:37:30)

Autor zdjęcia: UKS "Sokół" Węgorzewo

Dwa puchary i trzy medale – taki dorobek przywiozła ze sobą węgorzewska młodzież z Mistrzostw Województwa LZS w Biegach Przełajowych zorganizowanych w Pasłęku.
Na podium stanęła Kamila Sojka, odbierając srebrny medal za bieg na 2000m w kategorii 2001 i starsi, Dawid Sikora, który zdobył brązowy medal za bieg na 3000m w kategorii 2001 i starsi oraz Bartosz Walnicki ze srebrnym medalem za bieg na 2000m w kategorii junior młodszy.

Każdy z uczestników wykazał się duchem sportowej walki i zdobywał cenne punkty dla gminy Węgorzewo, co dało nam drugie miejsce w punktacji generalnej wszystkich gmin. Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Węgorzewo wywalczył także drugie miejsce w punktacji generalnej, za co zarówno jako gmina i jako klub zostaliśmy udekorowani pucharami. Wielkie słowa uznania i podziękowania od trenerów i nauczycieli, którzy byli razem w Pasłęku. Podziękowania też należą się szkołom SP1, SP2, SP Perły i LO za wytypowanie reprezentacji.

Na zawodach reprezentowali nas: Oliwia Drozd, Zuzanna Furtak, Ingrid Hintz, Aleksandra Królak, Julia Milinkiewicz, Weronika Piaścik, Natalia Rostecka, Kamila Sojka, Judyta Zebzda, Katarzyna Źrebiec, Patryk Galiniewski, Cezary Jędrzejewski, Krystian Jurek, Michał Kijewski, Daniel Końpa, Mateusz Kukułka, Miłosz Kutnik, Piotr Mnich, Bartosz Oryńczak, Gabriel Puczydłowski, Kacper Sierakowski, Dawid Sikora, Marcin Tokarz, Bartosz Walnicki.

Gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów sportowych!
(źródło: UKS "Sokół" Węgorzewo)


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. bbbb #2699575 | 89.229.*.* 18 mar 2019 15:56

    Brawo dzieciaki, brawo Krystian. Ps. Co ten pan po lewej w czerwonym sobą reprezentuje?

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5