Uczniowie z czterech szkół rywalizowali o tytuł mistrza

2019-01-27 13:00:00 (ost. akt: 2019-01-25 15:17:26)
Fot. SP w Radziejach

Fot. SP w Radziejach

W ubiegłym tygodniu w szkole podstawowej w Radziejach miały miejsce Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych.
W zawodach wzięły udział cztery szkoły: Budry, Sobiechy, Perły i Radzieje. W zawodach wystartowało 19 uczniów. Wszyscy zawodnicy walczyli do ostatniej sekundy. Za trzy pierwsze miejsca tenisiści otrzymali medale, a miejsca od czwartego do szóstego nagrodzone zostały dyplomami.

— Uczestnicy zawodów otrzymali piłeczki do ćwiczeń z logo starostwa, opiekunowie zostali nagrodzeni zestawami promocyjnymi Starostwa Węgorzewskiego, które było fundatorem wszystkich nagród — mówi Maciej Westfalewicz, nauczyciel wychowania fizycznego w Radziejach. — Nagrody wręczał wicestarosta, Mariusz Fatyga.
Sędzią głównym zawodów był Bogdan Rabij z Sobiech, któremu pomagali sędziowie stolikowi oraz uczniowie ze szkoły w Radziejach. Za przygotowanie zawodów odpowiedzialny był nauczyciel wychowania fizycznego, Maciej Westfalewicz.

WYNIKI ZAWODÓW:

Dziewczęta:
I miejsce – Kolińczak Vittoria (Budry)
II miejsce – Joanna Szewczuwianiec (Sobiechy)
III miejsce – Antonina Antonina (Sobiechy)

Chłopcy:
I miejsce – Rafał Kowalik (Perły)
II miejsce – Łukasz Kukułka (Perły)
III miejsce – Dawid Bajkowski (Radzieje)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5