Brydżyści rywalizowali o Błękitną Wstęgę Wielkich Jezior Mazurskich

2018-10-11 10:00:00(ost. akt: 2018-10-11 12:18:57)

Autor zdjęcia: Archiwum Klubu 11.MPA

Kolejny, już XXIV Mityng Brydża Sportowego o za nami. W ubiegłą niedzielę aż 80 brydżystów wzięło udział w największej węgorzewskiej imprezie brydżowej.
Organizatorem Mityngu był Klub 11. MPA i WSSK Węgorapa. Wśród zawodników i zawodniczek wiele znanych w środowisku brydżowym nazwisk z prezesem WMOZBS, Janem Rogowskim na czele. Nad zawodami czuwał sędzia Arkadiusz Cwirko. Po rozegraniu czterech sesji klasyfikacja mityngu przedstawiała się następująco: pierwwsze miejsce zajęli Dariusz Kozłowski i Radosław Kozłowski, drugie Henryk Łakomski i Andrzej Sulima, a na trzecim uplasowali się Krzysztof Michałczyk i Jan Romot. Najlepszą parą mieszaną zostali Janina Bakuła i Grzegorz Deptuła, natomiast najlepsza para mundurowa to Krzysztof Pękala i Dariusz Nowak. W kategorii najlepszego węgorzewianina prym wiedli Zenon Wawer i Wiesław Pietrzak. W ramach mityngu rozegrano również turniej o Memoriał Eugeniusza Haśki. Puchary ufundowane przez rodzinę zmarłego niedawno nestora węgorzewskich brydżystów zdobyła para Janina Bakuła i Grzegorz Deptuła.
(źródło: Klub 11. MPA)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5